SCHŮZE

Karviná-Fryštát

úterý ??. 10. 17:00

31. BĚH DO VRCHU
Přijďte v neděli 10.11. na start 32. ročníku Běhu do vrchu na trase Komorní Lhotka (sauna) - vrchol Prašivé.

Prezentace závodníků v prostorách sauny v Komorní Lhotce do 10:00 hod. Start v 10:30 hod. Kategorie: Muži, Ženy, Děti

Jiří Matuszek

MOSTÍK
Přijďte pohnout tělem na mostík v Albrechticích.

Scházíme se za příznivého počasí každé úterý odpoledne.

NÁPOVĚDA K VYHLEDÁVÁNÍ
Vzhledem k tomu, že počet stránek na našem webu již překročil tisícovku, uvítáte možná stručný návod, jak na nich pomocí našeho lokálního vyhledávače (okénko v pravém horním rohu) co možná nejefektivněji hledat.

ODDÍLOVÁ AKCE
Říjnová oddílová akce se uskuteční na Porúbce
v sobotu 19. 10.

Doprava po vlastní ose, sraz ve skalách v ranních hodinách.

Miloš Kebrt

DIAKÁRNA
Zveme všechny členy a příznivce oddílu na tradiční Diakárnu (33. ročník) do klubovny Svazu zahrádkářů ve Stonavě.

Přijďte v pátek 8.11.2019 v 18:00 hodin.

Přineste digitální záznamy z cest. Prosím účastníky o zaslání informace o tématu a přibližné časové představě svého vystoupení.

Vstupné: 50,-Kč.

Letos i s Diaprojektorem, tak vemte s sebou nějaké retro :-)
Roman Koch

ODDÍLOVÁ KNIHOVNA
Na sekretariátu TJ jsou k zapůjčení lezecké průvodce a mapy.

Seznam průvodců

UČEBNÍ TEXTY
Pro všechny začátečníky, a nejen pro ně, je určena publikace "Učební texty kurzu horolezectví".

Stáhnout