ČP a ČPM
12. 5. 2018 Písek


Třetí a zároveň poslední nominační závod českého poháru se letos konal v Písku. Kvalifikace se povedly postavit velmi dobře. Nebyly úplně lehké a taky nás docela rozřadily.

První byla technická kolmice a druhá silovo-vytrvalostní převis. Společně s Ivou Vejmolovou se mi podařilo vylézt obě. Do finále jsem tedy postoupila z děleného prvního místa. Před finálovou cestou jsem se i přes příšerné teplo na rozlezovce cítila dost dobře. První půlkou cesty jsem proběhla bez jakýchkoliv problémů, nad poslední hranou jsem ale na chvíli zaváhala, ztratila soustředěnost a udělala hloupou chybu, které mě poslala dolů. Nakonec z toho bylo 2. místo v mojí kategorii a 3.místo v ženách.

S výsledkem moc spokojená nejsem, protože vím, že jsem rozhodně měla na víc :-( Naštěstí jsem si ale i tak s přehledem zajistila místo v letošní mládežnické i dospělé reprezentaci.

Druhý den jsme se na cestě domů stavili v Krase a já si zlepšila náladu vylezením mého projektu Kašpárkův Hrobeček (2. ženský přelez), který je sice ´jen´ za 8b, ale minulý rok mě pěkně potrápil. Tím větší radost mi udělalo, že jsem se tentokrát cestou docela prošla a nakonec ještě vylezla dvě další 8a+ka :-)

Eliška Adamovská