Mangosh family trip
29.6.-15.7. 2018


Prázdniny začínají, děti školou resp. školkou povinné a tak nezbývá než si vzít taky dovolenou a vyrazit někam, kde budou všichni doufám uspokojeni :-)

Plán-Itálie

Vyrážíme směr Arco, tedy spíš do hor kolem Arca kde nebude takové vedro-lezení v sektorech Valdalgone a Vallomasone s koupačkou v příjemně chladných jezerech Lago di Molveno či Lago di Nembia. Po pár dnech rodinku svezu i do civilizace (do Arca na pizzu). Zde si synátor odbývá svou první nacfakanou cestu. A ne jednu : Nadšení největší sektor Kids-Ice age( vyrazeno od Bedíků).


Po koupačce v Lago di Garda rodina tlačí na pilu a přesouváme se dále na jih. Cílem je bájné Finále s novým minikempem pod Monte Cuccem. Zde pravidelný program dopoledne lezení, odpoledne moře. Oblastí a lezeckých možností nekonečné. Pořád přibývají. Lezení zde je nekompromisní a klasa tak jak má být!Po týdnu zde, se opět přesouváme zpět do oblastí kolem Arca, přišlo ochlazení(19°C)-tatínek si libuje ale ženě s dětmi je zima a 14 dní spaní v autě už jim moc nevoní a tak přes spací mezizastávku u jezera Mondsee míříme k domovu. Dva týdny prázdnin jsou fuč.

Alesh, Míša, Majki a Amálka