MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2017

Letošní MČR pro mě bylo jiné tím, že jsem poprvé mohla závodit i za dospělé. Moc jsem se těšila, i když jsem se nějak zvlášť nepřipravovala, po letošní dlouhé sezoně jsem si přišla unavená, tak jsem si říkala, že už to nějak ´´doklepu´´.

Vzhledem k velikosti stěny, která byla postavena v nákupním středisku, jsem byla velice mile překvapena, jak hezké byly cesty. V první kvalifikaci jsem se nějak nemohla přepnout do lezeckého režimu a vypadla v nepříjemném stropě. Druhou cestu už se mi podařilo s přehledem topnout.

Semifinále a finále se konalo druhý den. Přišlo se podívat celkem hodně lidí, kteří udělali skvělou atmosféru. Naše cesty byly sice moc pěkné, ale bohužel nás moc nerozřadily, protože dva topy z finále i ze semi jsme měly dvě: já a Iva Vejmolová. A vzhledem k tomu, že měla Iva lepší kvaldy (a dobrou formu) vyhrála a já se stala vícemistryní ČR. V naší kategorii jsem ale dolezla ze všech nejvýš a zvítězila. Největší radost mám ale z toho, že se mi letos podařilo vyhrát celkový český pohár, jak mezi dospělými, tak v mojí kategorii.

Chtěla bych strašně moc poděkovat všem, kteří mě po celou letošní sezonu podporovali a bez kterých bych to nezvládla. Jsou to hlavně firmy : HUDY, Rock Empire, naše boulderovka Tendon blok, moje skvělá trenérka Saša Gendová a fyzioterapeut Tomáš Zemánek. A to nejlepší nakonec, moji rodiče! Děkuju moc všem :-)

Eliška Adamovská