Kompanj, Buzet

Posádka:
Alesh, Bruno, Zuzka, Péťa
a Šárka

Sehnat někoho na výjezd v termínu prodlouženého víkendu byl opravdu oříšek. Většina lezbychtivých jede někam nadýl, či už je někde na jihu. Nakonec ve středu se poštěstilo a ve čtvrtek můžeme vyrazit směr Roč. Cestu nám o dvě hodiny prodlužuje zácpa u Vyškova a tak na místo dorážíme něco po 1 hodině v noci.

Ráno cíl jasný, užít si podzimního sluníčka na krásném neolezeném vápenci v Kompanji. Tento termín si ovšem asi většina lezců řekla, že Osp je už moc ohraný, a tak pod skálama rozhodně nejsme sami, vč. 20 tičlenné výpravy z HK Manín :) Rozlézt se a boucháme jednu cestu za druhou. O půl čtvrté máme 8 cest . Večer nějaké ty méně známé společenské hry a šup dospat včerejšek.

Druhý den opět Kompanj a historie jako přes kopírák s tím rozdílem, že nějak chybí vytrvalost a místo přelezů, vždy padám pod slanákem :) Ale zato v nádherných cestách, takže spokojenost 99% :)

V neděli zvolíme návštěvu Buzetu, kde ve +2°C okusíme každý ze dvě cesty a poté raději zvolíme procházku za poznáním místního kaňonu. Tak tady příště. Cesta domů napohodu a za 8 hodin jsme v Ově.

Vylezeno asi 16 cest v obtížnosti 6a-7b

Alesh