Má lezecká sezóna 2016 -

ve znamení nadšení, zklamání, bolesti, touhy se uzdravit a splněného snu!

Na začátku jsem měla velké plány: hodně trénovat, věnovat se skalnímu lezení, na závodech ukázat vše, co je ve mně. Bohužel nečekané zranění vše převrátilo naruby. Následovala tříměsíční tréninková pauza, náročná rehabilitace, fyzioterapie a vleklá nuda :-)

Přesto jsem s uplynulým rokem docela spokojena.

Potkala jsem skvělého fyzioterapeuta, který mi pomohl dát dohromady zraněné rameno. Naučil mě cviky, které mi určitě pomohou udržovat se v kondici a předejít případnému zranění.

Na mezinárodních závodech se mi povedlo docela obstojně reprezentovat Českou republiku. Zúčastnila jsem se vysněného MS v Číně, kde jsem získala spoustu závodních zkušeností.

Ke konci roku jsem si udělala radost ve slovinských skalách, kde se mi podařilo přelézt několik pěkných cest.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MĚ V LOŇSKÉ ROCE PODPOŘILI: svým rodičům a trenérce, Českému horolezeckému svazu, domácímu klubu TJ Baník Karviná, Moravskoslezskému kraji, městu Karviná a všem SPONZORŮM (HUDY sport, Rock Empire, Tendon Blok Ostrava, PODA, Expert Elektro, FIRESTA), díky kterým se mohu po celou sezonu kvalitně připravovat na závody a plnit si své lezecké sny. V neposlední řadě děkuji svým kamarádům a známým, kteří mi fandí a drží palce.

Moc si Vaší podpory vážím.

Děkuji Vám
Eliška Adamovská