Der Sack
in Aderschpach
20.- 22. 5. 2016

I když si každý z posádky našeho auta již na písek letos šáhl, ještě nikdo z nás tento rok nehladil ten z písku nejpříjemnější (žádná omítka) Adršpašský!! V nejtvrdší sestavě vyrážíme přes severní sousedy vstříct novým dobrodružstvím. Vše je podle plánu, slunko valí na cestu a km ubíhají.

První nic moc okamžik nastal večer v Broumově, kdy nás vítá deštík :-(, který ustává až v Teplicích. Večer nejistý a proto jdem na pivo na Bišík a spíme pod přístřeškem. Ráno azuro aJDEM. Trochu jsme podcenili přípravu a začínáme hledáním něčeho pěkného kolem Permoníčka. Po chvíli váhání začínáme ze všech stran dobývat Poradce.

Maro se Skobičem cestou "Sloní Bugy" a Bax s Kamanem rozbalují lano pod "Včelími bandaskami". Po několika krásných měkých pádech do kroužku obě dvojky usuzují, že ještě nenastal ten správný čas. KamBax si vylepšují chuť na Bufetu a druhá dvojka přesně ve stylu nadpisu tohoto článku pracují na Grizzlym.

Konečně pořádná věž Krakonošovo sedátko. Bax bez zaváhání vyběhne "Tréninkovku" a Skobič s Marem se potupně proplazí komínem. Ale ten výýýýhled a HORE ZDAR! Supr. Pak si Kaman vzpoměl, že ještě nikdy navstanul na Tovaryšovi, (osudová chyba a 2 hodiny v prd..i a další dva pytle) jak můžou mít tyto zasviněné zajehliněné a drolivé cesty v průvodci hvězdu?!?

Kuci se mrkli normálkou na Vinnetua a my ještě kukli na město ze Stožárové. Večer sice měla být kultura v Tošovce, ale my jsme opět zbaběle utekli na Bischofstein a po pár kvasnicových Bischofsteinech se ukládáme k spánku.

Neděle jdem zkusit něco kolem Efendiho. Kamanko vyletí Skobičův tip v podobě nové náhorní cesty na Efendiho a Skobič s Marem na druhý pokus se prohrabou (bylo tam v té širočince u vrchu trochu toho Ádrovského bordela) na Poměnku.

Na závěr Bax excelentně vyladil "Traverzovou " na Mustafu a "Hurá" ku chalupě. Summary tento výlet nebyl špatný, ale skóre pytle versus vylezené cesty kumulativ 9:8 je napováženou.
Heil to ADR

Skobič
See you in hell"Sloní Bugy" na Poradce nepustilo


"Velké pivo" na Bufet - kvak u cesty, který také potrápil


Pokus na Tovaryšovi...


... a potupný úprk na matičku zem


Rajbáskový dolez na Mustafu


Bax s Jetim v pozadí


Zašlé časy