Abadžikra
Tesla Boulder
6.5.2016

V pátek 6.5. se uskutečnilo slavnostní otevření nové boulderovky v prostorách bývalého bunkru u Tesly v Oldřichovicích.

Po vyznačkování části Makyho Pieróna, jsem fičel na kole na novou Abu vybaven lezkami a madžem připnutými k ledvince, a zúčastnil se openakce jako vyslanec našeho oddílu :-).

Akce byla mocná, a to se ani nebouldrovalo… Otvíračka je na obrázku níže nebo zkus po telefonické domluvě s šéfy boulderovky předsedou Bogdanem Krupou nebo Tomášem Lipkou či Jirkou Hojdyszem.

Na akci byli taky další třinečtí démoni jak Roman Wojtas, Dawid Gorzolka (autor fotek), expert na Nízké Tatry Libor Misiarz, Daniel Fojcik, Lucka Čepcová, Lecho Nieslanik s Beatkou, Jano Mrozek, Paterson, Duno, náš (nebo jejich?:) King s Radkou, aj borkyně jako Janka, Anetka, zmiňované Beatka a Radka a další kočky, i mladí třinečtí draci a nejmenší zástupci oddílu, kteří řádně otestovali hlavně matrace. Boulderovka je poměrně velká, se šatnami, sociálním zařízením i dokonce sprchou. Profily různé, i kampus se chystá.

S Bogdanem a Tomášem jsme prodiskutovali politickou a bafuňářskou situaci v Evropě, republice a oddílech. Došlo i na Skobičův návrh uspořádat společnou VČS (výroční členskou schůzi strany, eee oddílu).

Kluci navrhli oddělit formální část schůze a synergicky spojit společenskou část. Z Třinečáků nahoře nikdo nespí a dovnitř chaty se dle Tomášových slov prý "vleze každá dobrá duše"... Letos to asi nevyjde, tak možná příští rok na společné akci...

Tak někdy na Abě!
Rora