Kdo umí, lozí.
Kdo neumí, jistí.
18.-20.4.2014

Dlouhý víkend jsme očekávali celí natěšeni na lezecký výpad na sever. Naši polští kamarádi však měli velké svátky a s tím související povinnosti.

Největší nepřítel lezení (internetová předpověď počasí) zavelel odložit výjezd na příští víkend. Děti měly prázdniny a doma jsme sedět nechtěli. Zkusili jsme tedy navštívit Dallas.

Lokalita pro páteční odpoledne jak dělaná. Holky se hned vrhly do práce a než se setmělo, měli jsme přelezených 5 cest. Sobotní ráno vylo hodně mokré, tedy alespoň v Těrlicku a okolí. Na Helfštýně však svítilo sluníčko. Nezaváhali jsme ani chvíli a navštívili čerstvě očištěnou Čtvrtou plotnu.

Postupně se na nás přišli podívat i kluci, kteří se o skály starají. Dozvěděli jsme se o novinkách a poděkovali jsme za jejich skvěle odvedenou práci. V 16 hodin nás vyhnal liják, určitě se budeme muset vrátit. V neděli ráno nás Pavlíkovi vítali v arboretu. Nejdříve jsme slezli vše dostupné na Zrcadle, pak se přesunuli se dolů. Holky nasbíraly spousty zkamenělin a den jsme završili několika lehčími cestami. No a v pondělí došlo i na výše avizované povinnosti.

Hore zdar, Marcel


18.4.2014 Dallas
Martyrium 5+
Leviti 6+/7-
Exodus 6+
Farside 5-
Jestli chceme, tak bychom měli 8

19.4.2014 Čtvrtá plotna
Libůstka 5+
Mercedes Benz 7-
Boulemi 7+
Řev malomocných 7-
Okupační 5
Supernova 6-/6
… (bez jména)

20.4.2014 Zrcadlo, sektor A
Zrcadlo 4
Bouchačka 7-
Varianta přímé 6+
Božský traverz 6+
Přímá 6
Čistota půl zdraví 6
Machová 4
Varianta Mechové 5+
Normálka 3
Alenka v říši divů 4
Ládíkova 5+
Bílá nemoc 5
Černý expres 5+