Adam Adamovský před finále


Adam Adamovský finále

Tendon Cup
Vyškov
7.12.2013

Na poslední kolo Tendonu jsme uspořádali velkou výpravu, do Vyškova jsme vypravili 7 dětí z oddílu. Vyškovská tělocvična byla dobře vytopená, byla tam hromada stejně dobře naladěných lidí, DJ hrál samé vypalovačky a v programu se neprojevil jediný zádrhel.

Dobře postavené cesty, zkušení jističi, kteří lezce cestou podporovali, a dokonce povzbuzovali, dokonalý gulášek a venkovní grilovačka.

Kvalifikace proběhly dle plánu, závodníci předvedli, co umí a mohlo se spustit finálové klání, do něhož se z našich probojovali Markétka, Adámek a Hanka. Finálové cesty nebyly lehké, ba naopak, na topy si sáhli jen ti nejlepší.

Podařilo se to Markétce, která vítězstvím v posledním kole potvrdila i celkové vítězství v letošním Tendonu. Hanka skončila na 6.místě, stejně jako Adámek, který byl celkově čtvrtý.

Kvalitní výkony v závodě ve velké konkurenci však podali i Martin, Anička, Dája a Marianka. Závodní lezecká sezona pomalu končí, ale všichni jsou odhodlaní trénovat a natěšení na další cesty, které je čekají.

Petra Adamovská

Hanka, Martin, Anička, Dáje


Daniela Žalská kvalifikace


Mariana Janošová kvalifikace


Markéta Janošová kvalifikace


Markéta Janošová 1. místo Tendon Cup Vyškov


Markéta Janošová 1. místo Tendon Cup 2013