Super víkend

16.3.2012

Můj super víkend začal už v pátek. Hodně jsem se těšila, protože mělo být krásné počasí. Po škole jsme odjeli na Vaňkův kopec. Na závodech ve slalomu jsem potkala i kamarády a kamarádky. Vyhrála jsem a Mája byla také nejlepší z nejmenších holek.

 

Páteční slalom: Maki č.10

 

17.3.2012

V sobotu jsme zase jeli lyžovat a závodit. Všichni měli maškarní masky. Zase moc krásné počasí. Tatínek omylem přihlásil Máju do mojí kategorie. Ale ona umí taky dobře lyžovat, tak porazila větší holky a vyhrála 3. místo. Já jsem měla štěstí, mne neporazila.

 

Sobotní nástup masek: Mája - havajská tanečnice, Maki - čarodějnice

 

 

Vyhlášení výsledků

 

Po závodech ve slalomu jsme závodili i na bobech a hledali zakopané poklady. Našli jsme láhev šampusu. Odjížděli jsme úplně promočení, když přestalo svítit sluníčko.

 

18.3.2012

V neděli jsme jeli na Štramberk. Paní domácí nás hned poslala zkontrolovat zamrzlé jezírko. Bylo nádherné. Led byl vyroben ze samých krystalků. Pak přijela teta Petra s Adámkem a Danem. Lezli jsme jednu cestu vedle druhé. Podívali jsme se po arboretu a našli krásné zkameněliny. Nakonec přijela ještě jedna teta Petra s Klárkou a také vylezli některé cesty. Ještě, že máme maminky, které nám to vytáhnou na prvním.

Krystalové jezero. Tak je zima nebo jaro?

 

Spíše jaro. Nikdo nám nevěří, že jsme včera lyžovali.

Na skále se pohybujeme bezpečně. Děti prozatím s horním jištěním.

Uvázat osmičkový uzel k sedáku a můžu do další cesty.

 

 

Na super víkend budu dlouho a ráda vzpomínat. Maki